KLÁRKA HAMALOVÁ

FITNESS TRENÉRKA

NĚCO O MNĚ

Jmenuji se Klára Hamalová a jsem osobní fitness trenérka. 
Ale než jsem stala fitness trenérkou, musela jsem ujít hodně dlouhou cestu.

JAK TO VŠE ZAČALO

Jako malá jsem moc nesportovala, tělocviku jsem se vyhýbala a neměla jsem ponětí o zdravém stravování ani o tom, jak se starat o své tělo.O kaloriích a makrech jsem se dozvěděla až ve 22 letech.

MOJE PROMĚNA

KLÁRKA HAMALOVÁ

Ta dívka vlevo, to jsem já ve svých 22 letech – v horší kondici a neznalá ve výživě. Viděla jsem obrázky vysportovaných dívek, které byly ve skvělé formě, a říkala si: „To nikdy nebudu já. Netušila jsem, že žena vpravo je moje budoucnost.

Jediný rozdíl mezi těmito dvěma fotografiemi? ZAČÍNÁME!

Jsem živým důkazem toho, že k dobytí zdravého životního stylu nepotřebujete žádné speciální dovednosti, sportovní vzdělání ani dobrou genetiku. Vše, co potřebujete, je tvrdě pracovat!

Svoji fitness cestu jsem zahájila až ve svých 23 letech.

Když jsem v Ostravě dokončila ekonomku, snažila jsem se najít práci v oboru. Byl jsem apatická, žádné cíle, žádný směr. Abych byla upřímná, ani se mi nic nelíbilo. Myslel jsem, že jsem jeden velký neúspěch.

NAŠLA JSEM SE

Pak osud! 

V roce 2018, ve věku 23 let, jsem poznala svého přítele a to mi změnilo život. Potkala jsem chlapa (který bude snad jednou mým manželem ) A rozhodla jsem se zůstat s ním v Opavě. Začala jsem s ním chodit do posilovny a byla to láska na první pohled! K němu i ke cvičení!

Lepší kondice nezměnila jen mé tělo, změnilo mi to celý život! Stala se mou vášní a pomohla mi najít, kdo jsem.
Vedu fitness centrum v Opavě a jsem osobní fitness trenérkou.

Pomohla jsem ženám změnit i jejich život. Díky podpoře, motivaci a lásce jsme společně dokončily tolik výzev, které nás fyzicky, mentálně a emocionálně posunuly k lepšímu, silnějšímu a zdravějšímu já.

Je to životní styl a já Tě dostanu z tvé komfortní zóny. Proměním tvé tělo jak uvnitř tak i navenek ♥